Вихованці ДЮСШ – кандидати у майстри спорту

Команда комунального закладу «Роздільнянська ДЮСШ» з гандболу брала участь у Відкритому обласному гандбольному Турнірі, пам’яті тренерів  КДЮСШ м. Чорноморська: Заслуженого тренера УРСР Оркіса В.Ю., Заслуженого тренера України Песляка О.А. та тренера Половникова В.П. серед команд юнаків 2009 року народження, який відбувся у
м. Чорноморськ.

Змагання проходили на відкритому гандбольному майданчику дитячого стадіону «Шкільний».

Наша команда виборола ІІ місце та повернулась додому з кубком  та срібними медалями.

Склад команди: Аліпов Кирило, Равковський Єгор, Нестєров Денис, Махновський Роман, Нестерчук Максим, Шевченко Артем, Меделянчук Олексій, Шишканов Ерік, Ткаченко Максим, Пекарський Віктор, Шевчук Олександр, Кучманич Микола.

Кращим гравцем визнаний Нестеров Денис. Також хорошу гру показали Равковський Єгор, Нестерчук Максим та Меделянчук Олексій.

Підготувала команду до змагань тренер-викладач Шкульова Анна Миколаївна.

Також у відділені гандболу є й інші успіхи.

Данило Дану, вихованець тренера-викладача Шкульової А.М., став чемпіоном України з гандболу (Вища ліга), а Олексій Меделянчук та Денис Нестеров, у складі збірної Одеської області у Чемпіонаті України серед юнаків 2008 року народження, посіли ІІ місце.

Усім трьом присвоєно спортивне звання КМС з гандболу.